انتصابات جدید در شهرداری شیراز

شهردار شیراز در احکامی جداگانه، شهردار منطقه ۲، شهردار منطقه ۷، رییس سازمان حمل و نقل بار و مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز را منصوب کرد.

شهردار شیراز در احکامی جداگانه، شهردار منطقه ۲، شهردار منطقه ۷، رییس سازمان حمل و نقل بار و مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز را منصوب کرد.

  • مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه ۲ شیراز شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور طی حکمی مهران بهرامی نژاد را به سمت شهردار منطقه ۲ شیراز منصوب کرد. مهران بهرامی نژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه شیراز است و پیش از این معاون شهرداری منطقه ۳، سرپرست شهرداری منطقه ۳، معاون شهرداری منطقه یک، معاون شهرداری منطقه ۲ و معاون شهرداری منطقه ۱۰ بوده است.
شهردار شیراز نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار را از مهم ترین مأموریت های شهردار این منطقه برشمرد.
  • اسماعیل صالحی شهردار منطقه ۷ شیراز شد
مهندس اسکندرپور همچنین اسماعیل صالحی را به سمت شهردار منطقه ۷ شیراز منصوب کرد. اسماعیل صالحی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و کارشناسی ارشد MBA است و پیش از این نیز شهردار مناطق ۴، ۶، ۷ و ۱۱ شیراز، شهردار شهرهای آباده، گناوه و بندر دیر، معاون فنی شهرداری های استان بوشهر، مسئول عمران فنی شهرستان دشتی و معاون فرماندار شهرستان آباده بوده است.
شهردار شیراز مهمترین ماموریت های شهردار این منطقه را همچون شهرداران سایر مناطق؛ نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار برشمرد.
  • عبدالجلیل شریفی رییس سازمان حمل و نقل بار شهرداری شیراز شد
مهندس اسکندرپور طی حکم دیگری عبدالجلیل شریفی را به سمت رییس سازمان حمل و نقل بار منصوب کرد. عبدالجلیل شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل و هم اکنون نیز دانشجوی دکترای علوم سیاسی گرایش سیاست گذاری عمومی و کارشناسی حقوق است. شریفی پیش از این دبیر کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا و دبیر فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز بوده است.
شهردار شیراز در این حکم برنامه ریزی در راستای تشکیل شرکت های حمل و نقل بار، نظارت و کنترل لازم در زمینه حمل و نقل بار درون شهری و ساماندهی وضعیت موجود، تدوین سیاست ها در جهت اعمال ضوابط ایمتی و حفاظت از بار درون شهری، برنامه ریزی جهت مکانیزه کردن سیستم های کنترل هوشمند ناوگان حمل بار و تلاش در راستای کاهش تقاضای سفر باری با استفاده از توانمندی دولت الکترونیک و سامانه های هوشمند حمل و نقل بار را از جمله مهمترین ماموریت های این سازمان برشمرد.
  • عبدالحمید ناصرپور مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز شد
مهندس اسکندرپور طی حکمی عبدالحمید ناصرپور را به سمت مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز منصوب کرد. عبدالحمید ناصرپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و پیش از این معاون اداره کل حقوقی شهرداری شیراز، مشاور حقوقی کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، عضو کمیته حقوقی کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، عضو کمیته بررسی لوایح شهرداری شیراز، عضو کمیته مشورتی حقوقی شهرداری شیراز و عضو کمیته مشورتی مالی شهرداری شیراز بوده است.
شهردار شیراز در این حکم ماموریت های این سازمان را بررسی حقوقی قراردادهای داخلی و خارجی شهرداری شیراز، نظارت بر طرح دعاوی و دفاع از حقوق شهرداری، پاسخگویی به کلیه دعاوی و شکایات مطروحه علیه شهرداری در مراجع قضایی و غیرقضایی، مشاوره در انعقاد قراردادها و تنظیم متون حقوقی مختلف در شهرداری و رسیدگی به اختلاف نظرهای حقوقی برشمرد.۱۳۹۷/۱۱/۰۶
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۱۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید