معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز :

نخستین همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک در شیراز برگزار می شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد: نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» به میزبانی شیراز برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکترمجتبی زوربخش ضمن اعلام این خبر افزود: نخستین همایش ملی «مهندسی حمل ونقل و ترافیک» با رویکرد توسعه مبتنی بر سیستم های حمل ونقل انسان محور و عمومی در 28 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
وی سیستمهای حمل ونقل وهوشمند، برنامه ریزی حمل ونقل وشهرسازی، مدیریت یکپارچه سیستم های حمل ونقل، قوانین ومقررات و آموزش ترافیک، ایمنی ومهندسی ترافیک، حمل ونقل و توسعه پایدار، اقتصاد حمل ونقل را محورهای این همایش عنوان وتصریح کرد: در نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» اساتید برجسته حوزه حمل ونقل ومدیران ارشد کشوری، استانی وشهری حضور دارند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز دریافت نظرات وایده های برتر و کاربردی درزمینه حمل ونقل را از جمله اهداف برگزاری این همایش دانست و افزود: آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» 19 بهمن ماه است.
براساس این گزارش، نخستین همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک به مدت یک روز در دو بخش همایش و کارگاه های علمی وآموزشی برگزار می شود. علاقه مندان برای شرکت و ارسال مقاله به این همایش می توانند از طریق سایت www.shirazconference.ir اقدام کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۱۰۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید