مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز:

وسایل نقلیه متخلفی که وارد مسیر ویژه دوچرخه سواری شوند، جریمه می شوند

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز تاکید کرد: با نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر ویژه دوچرخه سواری، موتورسیکلت ها و خودروهایی که وارد این مسیر شوند، جریمه می شوند.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز تاکید کرد: با نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر ویژه دوچرخه سواری،  موتورسیکلت ها و خودروهایی که وارد این مسیر شوند، جریمه می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر علویان مهر با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش ایمنی دوچرخه سواران، دوربین های پلاک خوان در فاز نخست مسیر ویژه دوچرخه سواری نصب شده و وسائل نقلیه متخلف اعم از خودرو و موتورسیکلت که وارد این مسیر می شوند، مشمول جریمه خواهند شد.
وی با بیان اینکه هدف از نصب دوربین های پلاک خوان در سطح شهر، کنترل هوشمند و نرم افزاری ترافیک است، گفت: با توجه به رویکرد انسان محوری شهرداری شیراز، فراهم کردن زمینه افزایش ایمنی دوچرخه سواران و کاهش حضور خودروها در سطح شهر از جمله اهداف این مرکز است.
علویان مهر مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز اضافه کرد: به منظور اطلاع رسانی و تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه، پیام هایی مرتبط با این موضوع بر تابلوهایی متغیر خبری سطح شهر نقش بسته اند تا شاهد افزایش روزافزون استفاده از دوچرخه توسط شهروندان باشیم.
بر اساس این گزارش، مسیرهای دوچرخه سواری کلانشهر شیراز بر اساس برنامه ریزی طی سه فاز در محدوده مرکزی شهر اجرا می شود و فاز نخست این مسیر حدفاصل پایانه اتوبوسرانی میدان نمازی تا باغ عفیف آباد و پارک بعثت در حال اجراست.
۱۳۹۷/۱۰/۰۸
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید