با بررسی هیات داوران

مسابقه طراحی پوستر «صدای سخن عشق» برگزیدگانش را شناخت

با پایان یافتن بررسی های هیأت داوران، آثار برگزیده مسابقه طراحی پوستر «صدای سخن عشق» انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، با بررسی هیات داوران زهرا کرامت از شیراز نفر دوم، باقر جمالی فرد از یاسوج نفر سوم، مریم رفیعی از شیراز نفر  چهارم و علیرضا معظمی گودرزی از بروجرد به عنوان نفر پنجم شناخته شدند. با توجه به سطح کیفی آثار ارسالی، داوران هیچ کدام از آثار را شایسته کسب رتبه نخست ندیدند.
همچنین بنا به رأی هیأت داوران ۲۰ اثر از الهام عبدالهی، زهرا مرزبان، سالار قادری، باقر جمالی فرد، علیرضا معظمی گودرزی، شیرین محمدشاهی، یاسر صمدزاده قائمی، مریم حاصلی، کوثر محمدی، مریم رفیعی، بنیامین آل علی، حسین عکافی، فریماه فاطمی، زهرا کرامت و امیرحسین جانزاده به نمایشگاه "صدای سخن عشق" راه یافتند. 
این مسابقه به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز و به مناسبت بزرگداشت ۲۰ مهر، زادروز حافظ شیرازی برگزار شد که طی آن یکصد و ۶۴ اثر ارسالی از ۶۷ طراح و گرافیست از سراسر کشور مورد بررسی و داوری قرار گرفت. 
بر اساس این گزارش، فراخوان طراحی پوستر «صدای سخن عشق» با موضوع بزرگداشت ۲۰ مهرماه، یادروز حافظ شیرازی، ابتدای مردادماه ۹۷ توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل منتشر شد و علاقه مندان تا ۱۰ شهریور ماه برای شرکت در مسابقه و ارسال آثار خود فرصت داشتند. در مدت زمان مذکور تعداد یکصد و ۶۴ اثر از ۶۷ شرکت کننده از ۲۰ شهر مختلف کشور به دبیرخانه ارسال شد که پس از پایان داوری تخصصی توسط هیأت داوران، ۴ اثر به عنوان آثار برگزیده و یک اثر نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد. این مسابقه به منظور مشارکت طراحان خلاق و نشر طرح های بدیع با موضوع حافظ توسط هنرمندان کشور، برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری و ایجاد نشاط اجتماعی و رقابت های دوستانه و نیز بزرگداشت هرچه بهتر یادروز غزل سرای بزرگ خواجه حافظ شیرازی برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۸/۰۱
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید