رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز:

عملیات بهسازی و تعویض تمثال مبارک شهدا آغاز شده است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از آغاز عملیات بهسازی و تعویض تمثال مبارک شهدا در سطح شهر شیراز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر میرزاوند با اشاره به اینکه این اقدام همچون سال های گذشته در راستای  بهسازی و نوسازی تمثال مبارک شهدا است،عنوان کرد: در این مرحله بهسازی و تعویض تنها برای تمثال هایی  که مدت زمان  زیادی از نصب آنها گذشته یا در اثر بروز حوادثی همچون تابش آفتاب، باد و باران دچار آسیب شده اند صورت می گیرد و تعویض به صورت کلی مد نظر نیست.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه امسال هم مانند سال گذشته تابلوهای گروهی شهدای محلات در برخی محلات شیراز ساخته و نصب می شود، افزود: امسال برای اولین بار تابلوی گروهی شهدای یکی از دبیرستان های شیراز که بیشترین شهدا را تقدیم انقلاب و ایران اسلامی کرده است ساخته و در محل آن مرکز اموزشی نصب خواهد شد.
وی با بیان اینکه تعداد شهدای گرانقدر شهر و دیارمان بیشتر از تمثال های نصب شده است، یادآور شد: در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره و جانفشانی شهدای دفاع مقدس ترتیبی اتخاذ شده که همچون سنوات گذشته تمثال شهدای برداشته شده با تمثال سایر شهدا جایگزین شود.
دکتر میرزاوند خاطرنشان ساخت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و پیمانکار تحت نظارت این سازمان  از تاریخ 10 مهر ماه تا اطلاع ثانوی نسبت به این امر اقدام خواهند کرد. همچنین به علت محدودیت های ترافیکی در خیابان های شیراز این امر در هنگام شب انجام می شود.
 رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز اظهار کرد: از شهروندان درخواست می شود که در صورت مشاهده نواقص در تمثال مبارک شهدا، موارد را به سامانه 137 یا به سامانه پیامکی 3000137756 با آدرس دقیق محل تمثال اطلاع دهند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۶
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۹۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید