مهندس اسکندرپور به تماشای دوباره فیلم رقابت برادران گرایی نشست

دیدار شهردار با مدال آوران شیرازی

شهردار شیراز با حضور در منزل محمدعلی و محمدرضا گرایی افتخارآفرینی این دو برادر شیرازی را در مسابقات کشتی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تبریک گفت.

شهردار شیراز با حضور در منزل محمدعلی و محمدرضا گرایی افتخارآفرینی این دو برادر شیرازی را در مسابقات کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با اشاره به تلاش های شبانه روزی این دو قهرمان ملی گفت: امیدوارم کسب مدال های رنگین در بازی های آسیایی مقدمه ای برای دستیابی موفقیت های بزرگتر و درخشیدن در مسابقات جهانی باشد.
وی ضمن دیدن دوباره فیلم کشتی برادران گرایی، اظهار کرد: باید به این جوانان افتخار آفرین که نام ایران و شهر شیراز را در مجامع بین المللی مطرح می کنند، خداقوتی جانانه گفت.
همچنین شهردار شیراز خطاب به والدین محمدعلی و محمدرضا گرایی این موفقیت را به آنها و شهروندان شیرازی تبریک گفت.
محمدعلی گرایی و محمدرضا گرایی در مسابقات کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا موفق به کسب مدال طلا و برنز شدند.
آیین پهلوانی، پیچیده در دل سنت ها و آیین های این سرزمین است.
شهردار شیراز همچنین پیش تر در پیامی پیروزی غرورآفرین دو کشتی گیر شهرمان را در رقابت های آسیایی 2018 تبریک گفته بود:
 ورزش ملی ما، کشتی، در تاریخ این سرزمین ریشه دوانده و درس آموز  «جوانمردی» بوده است. دفتر تلاش و پیروزی برای پهلوان و قهرمان ایرانی، با افتادگی و جوانمردی ورق می خورد.
دفتر پهلوانی در کهن دیارمان، شیراز، پر است از نام قهرمانان و پهلوانان و نام آن هایی در این دفتر ماندگارتر شده که این  «دوبنده ها» همزمان بر تن آن ها بوده است.
به نمایندگی از مردم خوب شیراز جنت طراز، پیروزی شما را در رقابت های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تبریک می گویم. امیدوارم این پیروزی، چشم اندازی برای فتح قله های بیشتر و افتخارآفرینی های دوباره برای شما باشد.
شیراز ما به داشتن چنین فرزندانی بر خود می بالد.
 

 ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۲۰۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید