در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی صورت گرفت

تجلیل از شهرداری شیراز به عنوان دستگاه برتر استان فارس

در بیست و یکمین دوره جشنواره شهید رجایی که با هدف معرفی دستگاه‌های اجرایی برتر و کارمندان نمونه فارس برگزار شد، از شهرداری شیراز تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در این جشنواره 32 دستگاه برتر استان فارس و کارمندان نمونه ادارات معرفی و تجلیل شدند. دستگاه‌های برتر براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی شده‌اند و پنج دستگاه اجرایی که در شاخص‌های عمومی و اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شده‌اند.
در بیست و یکمین دوره جشنواره شهید رجایی که به مناسبت هفته دولت و همزمان با روز کارمند برگزار شد از شهرداری شیراز به عنوان دستگاهی که بیشترین ارتقای رتبه را در سال 96 نسبت به سال 95 داشته،‌ تجلیل شد.
علاوه بر این پنج دستگاه، سه دستگاه برتر در شاخص عمومی، سه دستگاه برتر در شاخص اختصاصی، سه دستگاه برتر که بیشترین ارتقای امتیاز و 9 دستگاه که اقدامات برجسته داشته‌اند نیز به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی و تجلیل می‌شوند. شهرداری شیراز، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و تبلیغات اسلامی به عنوان سه دستگاهی که بیشترین ارتقای رتبه را نسبت به سال گذشته داشته، معرفی شدند.
 
۱۳۹۷/۰۶/۰۷
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۷۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید