معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:

مشاغل مزاحم در شیراز ساماندهی می‌شوند

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: به منظور زیباسازی شهر و سلامت شهروندان ۱۶ شغل مزاحم شهری به فضایی ۴۰۰ هکتاری در نزدیکی منطقه ویژه اقتصادی شیراز انتقال می یابد.


 


 


 


 


 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا محمدحسن‌پور از آغاز مراحل اجرایی جانمایی مشاغل شهری در فضای 400 هکتاری متعلق به شهرداری در کنار منطقه ویژه اقتصادی شیراز تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: این پروژه یکی از نیازهای اساسی شهر شیراز است. در حال حاضر یک تیم کارشناسی در حال انجام مراحل اداری و حقوقی این طرح هستند و امید است  با اجرای آن زیباسازی چهره شهر و سلامت شهروندان بیش از گذشته شود. 
وی با بیان اینکه این فضا ظرفیت بالایی دارد که امکان جانمایی حتی برای تمامی واحدهای مشاغل مزاحم شهری را داراست، تصریح کرد: این فضا را به اسکان 16 شغل مزاحم که در قانون به عنوان مشاغل مزاحم شهری تعریف شده است، اختصاص می‌دهیم. 
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز اجرای این طرح را تحولی در حوزه ساماندهی مشاغل در کشور خواند و گفت: اجرای این پروژه در آینده‌­ای نزدیک افزایش درآمدهای پایدار شهرداری را در پی  دارد و در آینده‌­ای نزدیک جزئیات طرح را بیان خواهیم کرد.
محمدحسن پور انتقال کارخانه­‌های آلاینده داخل شهر شیراز را خواست شهرداری دانست که نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌­های مربوطه است و عنوان کرد: اجرایی شدن این امر منوط به حل بحث‌­های متفاوتی است که پیرامون این مسئله وجود دارد و نیازمند بررسی و ارائه جواب قطعی سایر دستگاه­‌های مربوطه است.
۱۳۹۷/۰۵/۲۷
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید