در چهل و هفتمین جلسه علنی شورای شهر شیراز تصویب شد

راه اندازی سامانه حمل و نقل ویژه معلولان و جانبازان

در چهل و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر خرید ۵ دستگاه خودرو ون ویژه جانبازان و معلولین با اکثریت آرا به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک در خصوص این مصوبه گفت: با تصویب این لایحه به شهرداری اجازه داده می شود در راستای راه اندازی سامانه حمل و نقل معلولین و ارائه خدمات مطلوب حمل و نقل همگانی به اقشار خاص، پنج دستگاه خودروی ون مناسب سازی شده ویژه معلولین و جانبازان خریداری کند.
نواب قائدی افزود: در راستای اجرای این مصوبه، سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز مکلف شده است از تاریخ ابلاغ، ظرف دو ماه سامانه حمل و نقل معلولین و جانبازان را راه اندازی کند.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز ابراز امیدواری کرد که این سامانه با کمک خیرین در آینده توسعه بیشتری یابد.
همچنین در این جلسه، لایحه پیشنهادی شهرداری شیراز مبنی بر واگذاری 339 متر مربع با کاربری فرهنگی، مذهبی برای ساخت مسجد امام حسین (ع) به تصویب رسید. بر اساس این لایحه به شهرداری شیراز اجازه داده می شود نسبت به واگذاری این قطعه زمین در محدوده شهرداری منطقه 7 برای ساخت مسجد امام حسین (ع) با حفظ مالکیت شهرداری اقدام کند. لازم به ذکر است که پیش از این هیات امنا برای بازگشایی معبری با تخریب این مسجد موافقت کرده بود و این مسجد جایگزین مسجد قبلی خواهد شد.

 



۱۳۹۷/۰۵/۱۱
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید