معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خبر داد

اعزام مربیان آموزش ترافیک به فرهنگسراهای سطح شهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز در دیدار با مدیران پارک سلامت روان شیراز از اعزام مربیان آموزش ترافیک به فرهنگسراهای سطح شهر و برنامه های مناسبتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر مجتبی زوربخش با اعلام این خبر گفت: با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مربیان مجرب با حضور در فرهنگسراها و برنامه های مناسبتی به صورت مستقیم و چهره به چهره به شهروندان آموزش های لازم در زمینه ترافیک را می دهند.
وی افزود: همچنین بسته های ویژه، حاوی اقلام و کلیپ های آموزشی برای سنین مختلف پیش بینی شده است که در چارچوب استمرار آموزش ها به گروه های هدف به آنها اهدا می شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز در این دیدار با بیان اینکه تلاش داریم آموزش ترافیک را با برنامه ریزی و همفکری متخصصان و مشاوران بر مبنای پژوهش ها و مطالعات علمی انجام دهیم، خاطرنشان ساخت: داشتن مبنای علمی و پژوهشی یکی از مولفه های مهم در ارایه آموزش های ترافیک است چون هنگامی که آسیب یا معضلی از ریشه و به صورت علمی بررسی شود، راه حل آن نیز علمی و اجرای آن تاثیر گذار خواهد بود.
دکتر زوربخش  پارک سلامت روان و متخصصان شاغل در این مرکز را ظرفیت ارزشمندی برای شهر شیراز برشمرد و افزود: از توان تخصصی این مجموعه در ریشه یابی مشکلات ترافیکی، مطالعات و پژوهش های مورد نیاز در زمینه آموزش ترافیک بهره خواهیم گرفت.
 
۱۳۹۷/۰۵/۱۰
منبع : اداره کل املاک و مستغلات
بازدید ها : ۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید